Проведено відкрите виховне заняття на тему: «Здоров’я – найдорожчий скарб!».

5 квітня 2019 році куратором 4 курсу гр. ДЕУ  – ПоЕк15-1 к.е.н., доц., доцентом кафедри економіки та організації Чобіток В.І. було проведено відкрите виховне заняття, присвячене Всесвітньому дню здоров’я  на тему: «Здоров’я – найдорожчий скарб!».

До участі у заході були запрошені:

– представник Громадської організації «Здорова країна» Бондаренко Володимир Анатолійович;

– магістр фізичної культури та спорту, фітнес – тренер, тренер з плавання та спеціаліст зі здорового харчування Неведомська Елізавета;

– наша випускниця  – спортсменка, активістка і просто красуня, фітнес-тренер – Хрипливець Альона.

Учасників та запрошених пригощали соками, фруктами, зеленим чаєм.

Студенти взяли участь у виховній годині, отримали призи.

Велика подяка запрошеним за корисні рекомендації. Дякуємо студентам і колегам, усім присутнім, що знайшли час відвідати нашу виховну годину!