Вітаємо переможців ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури

Студентка групи ДЕУ-ПОСо16+ПОТов16 факультету економічних, управлінських та освітніх технологій  Лотоцька Єлизавета взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), який проходив 4-5 квітня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.  За результатами підсумкової науково-практичної конференції, під час якої  учасники й учасниці конкурсу виступали з доповідями-презентаціями основних положень та результатів своїх досліджень, Єлизавета стала переможницею в секції з української мови, одержавши диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо  Єлизавету Лотоцьку та її  наукового керівника, доцентку кафедри філософії, українознавства і політології Чуєшкову Оксану Володимирівну!