Українська інженерно-педагогічна академія спільно з Університетом Бедфордшира отримали перемогу у грантовій програмі Британської ради

Команда Української інженерно-педагогічної академії спільно з University of Bedfordshire (Велика Британія) стали переможцями конкурсу «Creative Spark» від міжнародної організації British Council за умовами якого отримають грант для реалізації проекту з креативного підприємництва «Creating Creative Enterpreneus» на базі кафедри менеджменту факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

Creative Spark – п’ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки.

Програма спрямована на реалізацію таких основних елементів:

– розвиток партнерських відносин між університетами та інституціями сектора креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark з метою підтримки підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва;

– проведення тренінгів та активностей з розвитку підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців: від пітчингу ідей та започаткування бізнесу до захисту прав інтелектуальної власності та запровадження кредитних ліній;

– запуск digital-програм для вивчення англійської мови, зокрема навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва.

Учасниками проекту стануть студенти та викладачі, що мріють про організацію/розвиток власної справи в креативних індустріях.

В рамках проекту поділитися досвідом до УІПА завітають фахівці з University of Bedfordshire.

University of Bedfordshire – це сучасний університет, що має три кампуси (Luton, Putteridge Bury і Bedford) і навчає майже 17 000 студентів. Включає такі факультети: креативного мистецтва, технологій та науки (комп’ютерні та інформаційні системи, медіа, мистецтво, дизайн і наука), освіти і спорту (фізична освіта і спортивні науки), охорони здоров’я та соціальних наук (охорона здоров’я, дитяче здоров’я, психологія) і школу бізнесу.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті академії та у групі Facebook, щоб першим долучитися до активностей проекту.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*