Международная неделя в Эстонии

З 5 по 9 листопада завідувачка кафедри менеджменту доц. Бабенко К.Є. та завідувач кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики доц. Чернюк А.М. представляли нашу академію на Міжнародному тижні в м. Таллінні, Естонія.

Основна тема тижня – «Профілактика. Ризики. Відповідальність».

Міжнародний тиждень був організований Університетом прикладних наук ТТК спільно з Естонською академією наук про безпеку та Талліннським медичним коледжем. Усього у заході взяло участь більше ніж 50 представників з університетів 17 країн, а саме: Болгарії, Угорщини, Іспанії, Ірану, Греції, Німеччини, Латвії, Литви, Польщі, Пакистану, Росії, Румунії, Словенії, Словаччини, Туреччини, України та Естонії.

Підчас міжнародного тижня представники УІПА презентували Українську інженерно-педагогічну академію академічній спільноті, провели лекції для Естонських студентів. Провели перемовини про подальші напрямки співпраці УІПА та Університету прикладних наук ТТК. Зустрілися з керівництвом Інституту циркулярної економіки та технологій, Інституту одягу та текстилю, Інституту технологій, Центру підприємництва та Відділу міжнародних відносин приймаючого університету. Обговорили напрямки спільної проектної роботи підчас круглого столу «Можливості для інтернаціоналізації: TTK UAS Проекти + Networking».

Також делегація УІПА відвідала Естонську академією наук про безпеку та Талліннський медичний коледж та долучилася до широкого кола наукових дискусій що були організовані під час Міжнародного тижня у Таллінні. Були обговорено можливості розбудови двосторонньої співпраці з представниками більшості ЗВО, які приймали участь у цьому міжнародному івенті.

Цікавою та різноманітною була також культурна складова цього потужного міжнародного заходу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*