Зустріч з підприємцями

21 вересня 2018 року відбулася зустріч, організована куратором к.е.н., доц. Чобіток В.І., студентів спеціальностей «Проф.освіта. Економіка» – група ДЕУ – Ек15-1, «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» група ДЕУ – ПТБ18мг та викладачів факультету ЕУОТ з підприємцями – практиками, а саме:

– приватним підприємцем, випускником нашої академії 2002 року спеціальність «Проф. освіта. Економіка, маркетинг та менеджмент» – Вороною Дмитром;

– комерційним директором підприємства «ДойчХоф» Токарєвим Олександром, який отримує другу вищу економічну освіту за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в УІПА.

Підприємці – практики розповіли:

про свій шлях у бізнесі;

про перешкоди, що виникають в практичній діяльності;

поділились досвідом, як створити власний бізнес;

відповідали на питання студентів та викладачів.

Велика вдячність підприємцям за ґрунтовні доповідь і поради та за час, який вони приділили для наших студентів!

Підприємцям бажаємо процвітання у бізнесі, а студентам прийняти інформацію до уваги і реалізувати свої ідеї у житті та досягти найвищих горизонтів! Тому, що наші студенти і наш випускники  це наша гордість!