Вітаємо переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

22 червня  відбулася церемонія нагородження міського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив». Цього року студенти нашої академії здобули перемоги одразу у 2-х номінаціях. Зокрема І місце в номінації «Розумному місту – креативна молодь» виборола студентка групи ДЕУ-ПОСо17пр Анастасія Приходько, а в номінації «Харків – місто відкрите, творче, толерантне» – студентки групи ДЕУ-ПО16 Тетяна Вербицька та Еліна Пасічник.

Переможці отримали подяки міського голови та грошові призи.

Міський конкурс «Харків – місто молодіжних ініціатив» проводиться в Харкові третій рік поспіль з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Всього в цьому році в конкурсі «Харків – місто молодіжних ініціатив» взяли участь 1240 студентів з усіх вишів міста. У фіналі міського етапу конкурсу були представлені 92 роботи.

Вітаємо наших студентів та бажаємо успішної реалізації майбутніх проектів!