Вітаємо нашу команду “Агітбригада”

23 травня 2018 року традиційно у стінах УІПА в четвертий раз відбувся конкурс “Агітбригада”. Цього разу студенти інсценували інтелектуальну гру “Самый умный”. Виступ  відбувся на високому професійному рівні.  У нас ІІ місце!  Задумка логічна, виступ яскравий. Особлива подяка Тіні Канделакі – Ганні Близниченко, магістру, а також представникам спеціальностей нашого факультету, студентам першого курсу – Ковальовій Карині, Бондаренко Марині, Бистрову Юрію та Природіну Микиті. Наші студенти вдало відобразили знання, які отримують у процесі навчання, а також демонстрували дружню атмосферу, яка притаманна нашому факультету від першого до останнього курсу.  Дякуємо усім, хто підтримав нашу команду! Натхнення та творчих успіхів!!!