Студенти кафедри менеджменту взяли участь у олімпіаді зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

Студентка групи ДЕУ-М17мг 5 курсу Горбенко Лариса Василівна та  студент групи ЗЕУ М14-1 4 курсу Рудін Владислав Олегович  у квітні 2018р. взяли участь у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності), що відбулася у Тернопільському національному економічному університету (м. Тернопіль). Висловлюємо подяку професору, д.е.н. Карловій Олені Анатоліївні, яка прийняла участь у якості журі олімпіади,  за професійний підхід, якісну підготовку  студентів та активну наукову діяльність вцілому.