Відбувся фінал конкурсу стартап-проектів «Спробуй і ти!

25 квітня 2018 року на базі факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Української інженерно-педагогічної академії за підтримки команди Enactus UEPA було проведено фінал конкурсу стартап-проектів «Спробуй і ти!», в якому взяли участь навчальні заклади міста Харкова та Харківської області.

Всі команди представили на розсуд журі свої соціальні, екологічні та підприємницькі проекти. Після конкурсу для студентів та їх наставників було проведено майстер-клас «Проекти для початківців» представником консультаційної бізнес-ради команди Enactus UEPA, підприємцем, сертифікованим тренером з молодіжної роботи, тренером по роботі з публічною інформацією Артемом Коноваловим.

За результатами конкурсу І місце посіла команда «Ledi-M» Харківського професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського, ІІ місце посіла команда «ЮПЗО» Житлово-комунального коледжу ХНУМГ імені О.М. Бекетова, ІІІ місце між собою поділили команди «Business sharks» Харківського коледжу текстилю та дизайну та команди КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР та його підрозділів – Харківського та Красноградського коледжів.

Висловлюємо велику подяку керівництву навчальних закладів, наставникам та учасникам, які брали участь у конкурсі!

Бажаємо подальших досягнень та творчих успіхів! Сподіваємося на подальшу спільну співпрацю у вихованні молоді – майбутнього України!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*