Студенти ФЕУОТ відвідали Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. О.О.Морозова

Нещодавно студенти Факультету економічних, управлінських та освітніх технологій  на чолі з деканом факультету Ярмош О.В. та доцентами кафедр Шматько Н.М. та Дем’яненко Т.І. відвідали урочисті заходи щодо святкування 90-річчя Харківського конструкторського бюро машинобудування ім. О.О.Морозова. На території підприємства  відбувся святковий концерт та виставка бронетехніки.

Для наших студентів проведена екскурсія по виробничим цехам. Студенти побачили танки БМПТ та Т64, їх збірку та підготовку до експлуатації. Особливо їх зацікавив  тренажер-симулятор, що навчає майбутніх танкістів управлінню танком.

Студенти зустрілися з Випускником Української інженерно-педагогічної академії, а зараз завідуючим кафедри Автоматики та управління в технічних системах Харківського Національного технічного університету «ХПІ», доктором технічних наук, професором Качановим Петром Олексійовичем.

Дякуємо усім, хто надав студентам ФЕУОТ  можливість відвідати цю урочисту подію))

Написать ответ

Выш Mail не будет опубликован