Екскурсія історичними місцями Харківщини

23 вересня 2017 року студенти факультету Еономічних, управлінських та освітніх технологій разом з деканом Ярмош О.В. та кураторами доц. Дем’яненко Т.І., доц. Чорною Т.І. відвідали екскурсію за маршрутом «Наталіївка-Пархомівка-Краснокутський дендропарк-Шарівка». Студенти ознайомилися з історією Харківщини, прогулялися по Наталіївському хвойному парку, пройшлися каштановими та липовими алеями Шарівки. Дорога серед 300-літніх дубів вивела до перлини садиби – Спасо-Преображенському храму. Потім група відвідала музей у Пархомівці, в якому представлені роботи відомих художників: Рембрандта, П.Пікассо, І. Айвазовського, І. Рєпіна, І. Шишкіна. Родзинкою стала екскурсія по Краснокутському дендропарку, де зібрана величезна колекція різновидів дерев (близько 300 найменувань)! Відвідувачів вразила софора японська і коркове дерево, білі їли та ліани, ялівець віргінський, оцтове дерево, цукровий клен і кілька видів рідкісних сосен. Крім того, у парку ростуть сибірські ялиці і гігантський сріблястий клен, вік якого понад 200 років. У пам’яті залишилось найцікавіше і чарівне дерево – гінкго.
Приєднуйтесь до нас! попереду ще багато цікавого! ))