Фестиваль «Перлини Слобожанщини: Верхній Салтів. Аланськи витоки»

Вітаємо з новим роком! Нехай він буде цікавий та легкий!

Факультет ЕУОТ запрошує студентів 10 вересня 2016 р. на фестиваль «Перлини  Слобожанщини: Верхній Салтів. Аланськи витоки» в с. Верхній Салтів.
З музеєм, на базі якого проходитиме фестиваль,  факультет має довгі дружні відносини.

Вартість  — 75 грн.

Програма Фестивалю складається з таких частин:

1) Показово-розважальна: турнір лицарів або показові виступи реконструкторів та спортсменів «Аланськи ігри», спортивні змагання за призи від спонсорів фестивалю.

2) Освітньо-розважальна: екскурсії по археологічним розкопкам, показ музейної експозиції (на час проведення фестивалю – тимчасове поповнення експозиції з архіву Харківського Історичного музею), науково-популярні розповіді про історію територій Верхнього Салтова та Слобожанщини з точки зору «рубіжності» цього міста; обговорення теми на круглому столі «Культурно-археологічна спадщина Слобожанщини – тіні незабутих предків»; обговорення можливих шляхів розвитку музейної справи.

3) Розважальна: виступи музичних груп з елементами етно-стилю; демонстрація науково-популярних кінострічок по історії Слобожанщини.

Також у процесі можна зварити та поїсти польової каші, як і у минулому році!

Написать ответ

Выш Mail не будет опубликован