Звернення декана факультета доц. Ярмош О.В.

Дорогі друзі!

Радо вітаю всіх, хто обрав Українську інженерно-педагогічну академію та дружній колектив факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

Створений у 2004 році факультет є одним з провідних у підготовці фахівців економічного та управлінського напрямків, а також педагогічних кадрів. Сьогодні навчання на факультеті – це гармонійне поєднання висококваліфікованих викладачів та новітніх технологій.

У той час, коли Ви тільки почали обирати навчальний заклад, Ви вже інвестували час та кошти в реалізацію першого важливого бізнес-проекту. Перед Вами відкривається шлях успішної його реалізації – з вигодою та користю для себе,  з перспективами багаторічного використання та примноження здобутого за роки навчання капіталу. А це знання та навички, друзі та корисні знайомства, громадська та творча активність.

Не забувайте, що прогуляні пари, невивчені лекції, переписані курсові та дипломні роботи – це реалізація Вашого проекту незацікавленими сторонами.

Плануйте свій час та кошти. Пам’ятайте, що сьогодні в світі відбувається безліч всього цікавого та корисного, досить часто, ще й безкоштовного. Тому слідкуйте за новинами на сайті та сторінках у соціальних мережах факультету, діліться з нами найцікавішим – інформацією.

Дякуємо, що довірили колективу факультету економічних, управлінських та освітніх технологій стати провідником від нашої спільної мети – якісної та сучасної вищої освіти – до Ваших особистих перемог та здобутків.

З повагою, Ярмош Олена Віталіївна, декан факультету економічних, управлінських та освітніх технологій!

Написать ответ

Выш Mail не будет опубликован